Osiedle Warta Park 4

Osiedle Warta Park - nowe mieszkania k. Poznania

Warta Park4 to oferta dla osób poszukujących mieszkania w atrakcyjnej cenie, z zachowaniem dostępu do infrastruktury miejskiej przy jednoczesnej bliskości terenów zielonych. Oferujemy Państwu mieszkania w cenie od 4100 zł brutto / m2.

Osiedle Warta Park - nowe mieszkania k. Poznania

Pamiętajmy, że granice administracyjne miast to tylko konwencja – tak naprawdę liczy się łatwość i czas dojazdu.

nowe mieszkania deweloperskie, Poznań - Luboń

Warta Park 4 znajduje się w Luboniu, w odległości kilkuset metrów od granic Poznania oraz węzła Dębina autostrady A2. Z tego powodu z Warta Parku do ścisłego centrum Poznania (i wielu innych miejsc) można dostać się w czasie krótszym niż z Piątkowa, Naramowic czy Junikowa.

mieszkania deweloperskie w poliżu Poznania

Osiedle składa się z 6 budynków, które będą budowane w trzech etapach. W pierwszej kolejności zostaną wybudowane dwa budynki, w których znajdziecie Państwo mieszkania o powierzchni od około 40 m2 do prawie 60 m2. Lokale mieszczące się na parterze będą miały przynależne ogródki. Atuty Warta Park4 to wygodna przestrzeń do mieszkania i wypoczynku.

Warta Park4 to nie tylko bliskie sąsiedztwo Poznania. To także znajdujący się nieopodal Wielkopolski Park Narodowy, stanowiący jedno z ulubionych miejsc podmiejskich wycieczek.

Osiedle Warta Park - 4 etap inwestycji

Osiedle Warta Park 4

Kup mieszkanie, na które Cię stać. Zamieszkaj blisko i wygodnie. Zachęcamy do kontaktu z Biurem sprzedaży mieszkań w celu sprawdzania ofert promocyjnych. Oferujemy atrakcyjne ceny.

Mieszkania blisko Poznania Mieszkania blisko terenow zielonych Mieszkania w poblizu Poznania w atrakcyjnej cenie

Warta Park 4 - nowe mieszkania w Luboniu k. Poznania